Cloud

نرم افزارهای ابری

شرکت “راهکارهای نرم افزاری پارسان” بعنوان پیشرو در صنعت تولید نرم افزارهای مالی، اداری و بازرگانی تحت وب امکان استفاده از راهکار ابری نرم افزار مالی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

نرم افزارهای ابری پارسان

نرم افزارهای ابری یا همان Cloud Base در اصل نرم افزارهایی هستند که بجای اینکه روی سرور محلی شرکتها و سازمانها نصب شوند بصورت تحت وب و بر روی بستر اینترنت در دسترس کاربران قرار دارند. اینگونه نرم افزارها اصولا مورد استفاده سازمانها و موسساتی که دارای کاربران غیرمتمرکز میباشند و در نقاط مختلف جغرافیایی مستقر هستند قرار میگیرد. البته ذکر این نکته ضروری است که شرکتهای هولدینگی بسیار بزرگ که دارای شرکتهای تابعه زیاد و در سایز کوچک هستند بیشتر میل به استفاده از این امکان را دارند و بجای هزینه های زیاد طراحی نرم افزارهای شخصی اقدام به استفاده ابری و اتصال کاربران به نرم افزار میکنند.همچنین در موضوع استفاده ابری از نرم افزارها معمولا موضوع امنیت تراکنش اطلاعات بعنوان مهمترین مورد مد نظر مشتریان و کارفرمایان قرار دارد که تامین کننده نرم افزار بایستی اقدامات لازم در جهت حصول این امنیت را در دستورکار طراحی قرار داده باشد.

از جذابترین امکانات استفاده ابری از نرم افزارها میتوان به این نکته اشاره کرد که شما بهایی بابت خرید لایسنس نرم افزار نمیپردازید و در البته هزینه های خرید و نگهداری سرورهای مورد استفاده برای نصب نرم افزار را متحمل نمیشوید و حتی شما از پرداخت هزینه های مربوط به قراردادهای پشتیبانی سالیانه نیز معاف خواهید بود و فقط به ازای استفاده کاربر از نرم افزار هزینه اشتراک سالیانه پرداخت میکنید.

Cloud Software

با شرایط ویژه موجود در دنیا و شیوع بیماری کرونا (Covid-19) استفاده از نرم افزارهای تحت وب و دارای امکانات ابری مورد اقبال بیشتری قرار گرفته است و موضوع و مفهوم دورکاری با وجود این نرم افزارها در ابعاد جدیدتری در دسترس قرار گرفته است.

ابزارهای ویژه و پیشرفته پارسان