نرم افزار حسابداری

سیستم حسابداری پارسان | لایق قهرمان سازمان

حسابداری به زبان ساده

حسابداری ، این واژه پر رمز و راز که دیگه توو هر جا و مکانی از دل خانواده ها و  کوچه بازار بگیر تا شرکت های تجاری برای خودش جا  باز کرده  و حالا  بخش مهمی از زندگی همه شده حتی مهمتر از یارانه و سهام  عدالت

اگه قراره حسابداری رو به زبان خیلی ساده  بگم ، میتونم اون رو با  آشپزی مقایسه و تعریف کنم

تا حالا این آشپزایی که خیلی ماهرانه و با عشق غذا درست میکنن رو دیدی؟

یه سری مواد غذایی خام و بی روح رو  به موقع باهم ترکیب میکنن و چاشنی اضافه میکنن و

تمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام

غذا برای اعضای خانواده و مهمونا آمادست.

در حسابداری دقیقا همین اتفاق میوفته

قهرمان سازمان”حسابدار قصه ما ” ، اطلاعات خام و بی معنی رو در اختیار میگیره و به موقع ثبت میکنه و با انجام یه سری محاسبات یه غذای خوشمزه واسه اعضای سازمان وحتی بیرون سازمان درست میکنه.

بله ! قهرمان سازمان “حسابدار قصه ما ” ، اشاره میکنه درست کردن  این غذای خوشمزه ابزار میخواد ، فوت و فن میخاد ، کمک سرآشپز میخواد

یکی از ابزارهایی که میخاد داشتن یک نرم افزار حسابداری خفنه  که حتی اگه  اطلاعات خلی پراکنده و بی مزه بود بتونه بدون غرغر کردن واسمون یه غذای خوشمزه تهیه کنه.

حالا اگه فکرمیکنی معنی دار کردن این اطلاعات بی مزه و خام کارسختیه کافیه 3 گام با پارسان رو تجربه کنی

ثـبت کن!

صـبر کن!

سـود کن!

شاید با خودت فکر کنی مگه میشه با ثبت کردن به سود برسیم ؟

ازقدیم گفتن ثبت اول چون نهدحسابدار کج تا  ثریا میرود تراز ها کج

 پس درست ثبت کن  ، به موقع انجام بده و به بهترین شکل گزارشتو از پارسان بگیر!!!!!

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری پارسان

متمایز : ارایه کدینگ و سرگروه تفضیلی بصورت نامحدود

یکی از مهم ترین قسمت های هر نرم افزار ارائه کدینگ سازگار با ویژگی های سازمان میباشد.

اکثر نرم افزار های موجود در ارایه سرگروه تفضیلی و کدینگ  با محدودیت روبرو هستند  اما نرم افزار حسابداری پارسان این امکان را بوجود آورده است تا در تنظیم سطوح تفضیلی و کدینگ ها با محدودیت روبرو نباشید .

آسان : ارایه کلید های میانبر و سبد اسناد

رویدادهای تکراری و مشابه زیادی در سازمان ها بوجود می آید که ثبت این اسناد در دفاتر مختلف حسابداران را  بامشکل روبرو میسازد. سیستم حسابداری پارسان این امکان را بوجو  اورده است  تا  برای عملیات پرکاربرد از کلید های میانبر استفاده کنید  و  همچنین به اسناد پرکاربرد خود از قسمت سبد اسناد دسترسی داشته باشید .

جذاب :  دسترسی به همه اطلاعات مرتبط با انواع حسابها

اکثر مدیران و حسابداران ارشد سازمان میل دارند تا وضعیت سازمان را در شرایط مختلف زیرنظر  بگیرند و در لحظه به تمام اطلاعات دسترسی داشته باشند.شما در قسمت ماتریس حسابها میتوانید اطلاعات مرتبط با  گروه حسابها ، حساب کل  ، انواع معین  و تفضیلی را به همراه تمام اطلاعات جزیی آنها در نرم افزار حسابداری پارسان مشاهده کنید .

از دیگر ویژگی های کاربردی سیستم حسابداری پارسان  میتوان  به موار زیر اشاره کرد :

  • تهیه‌ی انواع گزارشات تحلیلی و مدیریتی به راحتی امکان پذیر است.
  • امکان حسابداری شعب به صورت آنلاین دارد.

ویژگی های خاص نرم افزار حسابداری پارسان

چرا  پارسان

کادر اجرایی و متخصصان و مشاوران شرکت (دانش بنیان)  راهکار های نرم افزاری پارسان  در حوزه سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی بیش از ۲۰ سال تجربه مفید داشته و این تجربه بر گرفته از فعالیت های مستقیم اجرایی در صنایع مختلف تولیدی ، خدماتی و بازرگانی با اندازه های متوسط و بزرگ به دست آمده است .

عدم محدودیت مکانی و زمانی

سیستم دریافت و پرداخت پارسان تحت وب بوده و در هرزمان و مکان میتوان به آن دسترسی داشت .کافی است با استفاده از گوشی همراه یا رایانه وارد گوگل شوید و از کارکردن با زیر سیستم ها  و قابلیت های کاربردی آن  لذت ببرید.

مطابق با اخرین استاندارد های لازم الاجرای حسابداری

یکی از  چالش هایی که سازمان ها در  ارایه  گزارش های  مختلف خود به  استفاده  کنندگان برون سازمانی  با آن روبرو هستند  بحث تغییرات استاندارد های دریافت و پرداخت میباشد.سیستم دریافت و پرداخت پارسان پارسان  بر اساس اخرین استاندارد ها طراحی شده است و توسعه دهندگان و متخصصان

مالی فعال در شرکت همواره اطلاعات خود را به روز نگه میدارند و اطلاعات به روز شده خود را به سیستم پارسان منتقل  میکنند.

منعطف و پاسخگوی نیاز های اطلاعاتی متنوع

یکی از ویژگی های دوست داشتنی سیستم حسابداری پارسان منعطف بودن آن میباشد و امکان شخصی سازی آن با توجه به ویژگی های سازمان شما وجود دارد و  در بحث تغییر قوانین از جمله تغییر قوانین کار  از انعطاف بالایی برخوردار است .همچنین به بهترین  شکل نیازهای اطلاعاتی ارگان های نظارتی از جمله سازمان  حسابرسی و سازمان امور مالیاتی را فراهم میکند و  در ایجاد کنترل های داخلی و سازو کار مالیاتی مناسب و قابل قبول کمک میکند.

چند ارزی و چند سازمانی

بسیاری از شرکت های فعال در ایران از جمله هلدینگ ها ، با توجه به گستردگی فعالیت و دارا بودن شعب مختلف عملیات مالی خود را بااستفاده از ارز های مختلف های انجام میدهند.سیستم حسابداری پارسان نه تنها عملیات تک ارزی را فراهم کرده  بلکه انجام عملیات چند ارزی را نیز فراهم نموده است.

پشتیانی به معنای واقعی

شما درهر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق سیستم پارسان  خواسته ها و مواردی که نیاز به راهنمایی دارید را ثبت کنید و  از طریق تماس تلفنی یا انواع مکاتبات ، راهکارهای  پشتیبان متخصص در هر زمینه را  دریافت کنید.

برای هرکدام از راهکارهای پارسان ، تیم های تخصصی پاسخگو و متعهد وجود دارد تا  تمامی خواسته ها و نیازهای سازمان ها مورد بررسی قرار گیرد.

يکپارچگی واقعی و ذاتی

یکپارچگی ، شایدتنها عاملی باشد که سیستم  برنامه ریزی منابع  انسانی را  دلنشین و  کاربردی جلوه میدهد.اگر بصورت واقعی ، یکپارچگی ایجاد شود میتواند نتایج  بسیار زیادی را  در بر داشته  باشد.

 معرفی  جلوگیری از دوباره كاری و تکرار در عملیات ، حذف نرم افزارهای جزيره ای ، افزايش سرعت اجرای كارها و بهبود كارايی در سازمان.

چه شرکت ها و کسب و کارهایی میتوانند از سیستم های پارسان استفاده کنند؟

راهکارها و سیستم های پارسان براساس ویژگی های مختلف کسب  و کار ها طراحی شده و سازمان ها با توجه به اندازه و نیاز های مختلف خود میتوانند از قسمت های مختلف  و مجزای سیستم پارسان استفاده کنند.

سیستم های مرتبط پارسان