پارسان

نرم‌افزار ERP پارسان

برای بسیاری از شرکت‌ها، سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی مانند نرم‌افزار ERP پارسان، یک عنصر حیاتی در موفقیت آن‌ها است. ERP در حقیقت به نرم‌افزارها و سیستم‌هایی اطلاق می‌شود که برای برنامه‌ریزی و مدیریت تمام زنجیره تأمین اصلی، تولید، خدمات، مالی و سایر فرآیندهای یک سازمان استفاده می‌شود.

ERP می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی عملیات سازمان را ساده کند. عملکردهایی مانند حسابداری، تدارکات، مدیریت پروژه، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت قراردادها، انطباق و امور سهامداران را خودکار کند.

در حالی که یک کسب‌وکار می‌تواند از نرم‌افزار ERP پارسان به‌صورت تکی هم استفاده کند؛ می تواند یک مجموعه کامل برنامه کاربردی ERP فرآیندها را در سراسر کسب‌وکار شما گرد هم می‌آورد، همه جنبه‌های شرکت را به هم متصل می‌کند و امکان ارتباطات و جمع‌آوری داده‌ها را بهبود می‌بخشد.

سیستم‌های ERP پارسان فرآیندها را با ارائه راه‌حل‌های همکاری و دیجیتال برای ارتباط مؤثر با شرکای خارج از سازمان از جمله مشتریان، تأمین‌کنندگان، شرکت‌های مخابراتی، مؤسسات مالی و دیگران گسترش می‌دهند.

زیرسیستم‌های نرم‌افزار مدیریت منابع سازمان پارسان

Image Map
توضیحات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

سوالات متداول

در این نرم افزار که در راهکار زنجیره تامین کالا ارائه شده است علاوه بر ارائه ۲۰ گزارش تخصصی، کاردکس های تعدادی، ریالی و سریالی پیاده سازی شده است.

امکان انجام عملیات انبارگردانی در بازه های زمانی مختلف به راحتی میسر شده است ومیتوان بصورت دستی و اتوماتیک این کار را انجام داد.لازم به ذکر است که علاوه برانجام عملیات انبارگردانی براساس استانداردهای نحوه انجام این عملیات میتوان سیاست های اختصاصی هر شرکت و سازمان را در این عملیات پیاده سازی کرد

به هیچ وجه در تعریف ساختارسازمانی، تعداد کاربران نرم افزار، تعداد انبار و کالا محدودیت تعدادی و زمانی وجود ندارد.

بعد ازآنکه مواردی مانند برگشت ازخرید و فروش یا اشتباه در ثبت اسناد صورت بگیرد نرم افزار تحت وب انبارداری پارسان به صورت خودکار و اتوماتیک نرخ قیمت گذاری را اصلاح میکند و این اصلاحات در کاردکس نیز مشاهده و اعمال میشود.

مکان آنکه این نرم افزار را جداگانه کرد وجود دارد ولی پیشنهاد میشود حتما نرم افزار حسابداری، هایی مانند خزانه داری و  خرید و فروش کاملا تحت وب و یکپارچه پارسان نیز در کنار این نرم افزار به صورت یک راهکار تهیه شود.

فرمت، نوع نمایش و نوع خروجی تمامی اسناد انبار از جمله انواع حواله و رسید بنا به درخواست شرکت ها و با نظر کاربران طراحی میشود.

تازه‌های کافه‌دانش

امور رفاهی کارکنان
مقالات
sam1375s

امور رفاهی کارکنان

امور رفاهی کارکنان امور رفاه کارکنان یک سرمایه گذاری مهم برای شرکت شما است. بزرگترین دارایی شرکت شما افراد آن
Read More »
شرایط کلیدی بودجه
مقالات
sam1375s

شرایط کلیدی بودجه

شرایط کلیدی بودجه شرایط کلیدی بودجه یک برنامه هزینه و تامین مالی یک ساله  را پوشش می دهد،  بودجه پس
Read More »
دارنده بودجه کیست؟
مقالات
sam1375s

دارنده بودجه کیست؟

دارنده بودجه کیست؟ دارنده بودجه کیست؟ شخصی که در نهایت مسئول اطمینان از پیگیری بودجه است به عنوان دارنده بودجه
Read More »
تحلیلگر بودجه چیست؟
مقالات
sam1375s

تحلیلگر بودجه چیست؟

تحلیلگر بودجه چیست؟ تحلیلگر بودجه چیست؟ تحلیلگران بودجه به شرکت ها، سازمان های غیرانتفاعی، سازمان های دولتی و سایر نهادها
Read More »