پارسان

راهکارهای نرم‌افزاری پارسان

بــــــیش از دودهه حضور فعال

پشتیبانی همه روزه (ایام تعطیل)

متد اجرا براساس استانداردجهانی

تـــــــکنـــولــــوژی بــــــه روز

بــــــیش از دودهه حضور فعال

پشتیبانی همه روزه (ایام تعطیل)

تـکنولــــوژی بــــــه روز برنامه نویسی

متد اجرا براساس استانداردجهانی

چکیده‌ای از پارسان

شرکت راهکارهای نرم افزاری پارسان نزدیک به 20 سال در صنعت تولید نرم افزار در حال خدمت رسانی به شرکتها و موسسات مختلف بوده است. این شرکت به کوشش تیم کوچکی از دانش آموختگان فن آوری اطلاعات تشکیل شد و در ادامه و پس از انجام چند پروژه ملی و موفق به شرکتی بزرگ در این صنعت تبدیل شد. یکی از دستاوردهای پارسان عدم وجود پروژه نا موفق میباشد و از این موضوع به خود میبالد. در ادامه این مسیر خدمت رسانی شرکت پارسان به عنوان یک شرکت دانش بنیان انتخاب شد و در حال حاضر محصولات کاملا تحت وب پارسان در 4 نسخه پارس آپ، پارسان، پارسان پلاس و پارسان ERP پاسخگوی نیازهای همه شرکتها در اندازه های مختلف میباشد. این نرم افزارها دارای امکانات متنوع و متفاوتی به منظور پوشش دادن همه فرآیندهای شرکتها میباشند. محصولات آماده این نرم افزار شامل 35 زیر سیستم متنوع و به صورت کاملا تحت وب طراحی شده که شامل راهکار مالی (نرم افزار حسابداری، نرم افزار دریافت و پرداخت، نرم افزار اموال و دارایی ثابت، نرم افزار بودجه و اعتبارات، نرم افزار تسهیلات و … )، راهکار بازرگانی و زنجیره تامین( نرم افزار انبار داری، نرم افزار بازرگانی داخلی و خرید و فروش، نرم افزار بازرگانی خارجی و صادرات و واردات، نرم افزار امور قرارداد ها، نرم افزار سنجش کیفیت و … )، راهکار جامع منابع انسانی( نرم افزار پرسنلی، نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار کارگزینی و احکام، نرم افزار مدیریت تردد، نرم افزار رفاهی، نرم افزار نقلیه و … )، راهکار اداری و پشتیبانی( نرم افزار اتوماسیون اداری، نرم افزار خرید و تدارکات، نرم افزار امور حقوقی و دعاوی، نرم افزار امور سهامداران، نرم افزار امور مناقصات و مزایدات، نرم افزار امور مجامع، نرم افزار تجهیز منابع و … ) می باشد. این زیر سیستمها حدودا 8 سال در مجموعه های مختلفی در حال استفاده و زیر بار بوده اند و در حال حاضر بیش از 17،000 کاربر در سطح کشور از این امکانات استفاده میکنند.

نمودار رشد پارسان

ماموریت پارسان

پــــارسان ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای مدیریتی جامع و یکپارچه برای شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی می‌باشد که نیازهای مالی، زنجیره تامین، انبارداری، بازرگانی، منابع انسانـی، اداری، حقوقـی، مدیـریت سهـام و… را پوشش می‌دهد.
تیم ما بر روی تولید نرم‌افزارهای تحت وب با ضریب امنیتی بالا و با تنوع بیش از 35 زیرسیستم مختلف تمرکز دارد که با پشتیبانی بیست و چهار ساعته در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. پــــارسان با بیست سال تجربه همکاری با برندهای بزرگ قصد دارد تمامی زیرسیستـم‌های خود را به شرکت‌های متوسط هم ارائه دهد.

دستاوردهای پارسان

نرم‌افزار پارسان در یک نگاه

نرم افزارهای پارسان

پشتیبانی 24/7 پارسان

واحد پشتیبانی پارسان با حدود 30 پشتیبان تخصصی این امکان را فراهم آورده است تا شرکتهای سرویس گیرنده امکان دسترسی به خدمت رسانی 24 ساعته و حتی ایام تعطیل را برای استفاده کنندگان نرم افزار فراهم کرده است. دانش و سابقه اجرا از مهمترین فاکتورهای تیم پشتیبانی میباشد. شرکت پارسان با استفاده از به روز ترین متدهای اجرا به صورت مستمر بهینه سازی فرآیندهای داخلی شرکت و توسعه و اصلاح نرم افزار های موجود را در دستور کار خود دارد. جلسات فنی و تبادل نظر بین واحدهای پشتیبانی، تولید و تحقیق و توسعه شرکت پارسان به صورت روزانه برگزار میشود و مدیریت همه این امور با استفاده از روش اسکرام انجام میگیرد. همچنین در واحد توسعه نرم افزار همیشه این امکان وجود دارد که نرم افزارهای موجود توسعه یابند و یا حتی بسته به نیاز مشتریان نرم افزارهای خاص مورد نیاز مشتریان تولید شود.

فرآیند استقرار و پشتیبانی پارسان

فرایند استقرار و آموزش پارسان
سطوح خدمات پشتیبانی

کسب و کارهایی که به پارسان اعتماد کردند

مشتریان پارسان