Oops...
Slider with alias slider4-1-1 not found.

هرآنچه که شرکت های خدماتی به آن نیاز دارند

شرکت خدماتی کوچک

بر اساس تعاریف و  استاندارد جهانی ، معیار  لازم برای مشحص کردن کوچکی یا  بزرگی یک  کسب  و کار معمولا  تعداد نفرات پرسنل  در نظر  گرفته میشود.

معمولا طبقه بندی های مختلفی متناسب با معیار های متفاوت در کشور ها  لحاظ میشود اما در تعریف شرکت های کوچک میتوان  اظهار کرد تعداد پرسنل این  شرکت ها معمولا بین  1 تا 29 نفر میباشد.

شرکت خدماتی متوسط

بر اساس تعاریف و  استاندارد جهانی ، معیار  لازم برای مشحص کردن کوچکی یا  بزرگی یک  کسب و کار معمولا  تعداد نفرات پرسنل  در نظر  گرفته میشود.

معمولا طبقه بندی های مختلفی متناسب با معیار های متفاوت در کشور ها  لحاظ میشود اما در تعریف شرکت های متوسط میتوان  اظهار کرد تعداد پرسنل این  شرکت ها معمولا بین  30 تا 100 نفر میباشد

شرکت خدماتی بزرگ

بر اساس تعاریف و  استاندارد جهانی ، معیار  لازم برای مشحص کردن کوچکی یا  بزرگی یک  کسب و کار معمولا  تعداد نفرات پرسنل  در نظر  گرفته میشود.

معمولا طبقه بندی های مختلفی متناسب با معیار های متفاوت در کشور ها  لحاظ میشود اما در تعریف شرکت های متوسط میتوان  اظهار کرد تعداد پرسنل این  شرکت ها معمولا بین  30 تا 100 نفر میباشد

شرکت خدماتی

برای موفقیت شرکت های خدماتی چه فاکتورهایی لازم است؟

شرکت هایی هستند برای بقای سایر شرکت ها اعم از تولیدی ،بازرگانی  و خدماتی ! همانطور که از اسم این شرکت ها مشخص میباشد،عملا برای ارایه خدمات به عموم جامعه بوجود آمده اند.گستردگی فعالیت این شرکت ها به حالتی درآمده است که از کوچه و خیابان  تا بزرگترین شرکت های تجاری را تحت پوشش خود قرار داده است.اگر از دریچه ای دیگر به نام این شرکت ها  نگاه کرد میتوان گفت تمام شرکت های تجاری نوعی شرکت خدماتی هستند که هرکدام باتوجه به نوع فعالیت  خود ، آماده ارایه خدمات به جامعه هستند.یکی از مهم ترین مسائلی که همیشه ذهن مدیران این شرکت ها را درگیر کرده است بحث آینده ، بقا و توسعه شرکت میباشد.حال سوالی که بوجود آمده می آید این است که آیا نرم افزارهای مدیریتی و حسابداری و در نگاهی جامع تر، سیستم های مدیریت منابع سازمانی(ERP) میتواند برای رسیدن به این اهداف موثر واقع شود؟

ERP  در معنای خاص خود یعنی انعطاف پذیری محض!!

مدیریت منابع سازمانی با توجه به قابلیت های مختلفی که در دل خود جای داده است ، برای مشکلات تمامی قسمت های مختلف سازمان ها و شرکت ها راه حلی در غالب نرم افزار ارایه داده است که زیر چتر یکپارچگی،بصورت منعطف و پویا  ،آماده ی ایجاد ارتباط درلحظه بین تمام قسمت های سازمان هستند.

در سریع ترین زمان و به ساده ترین شکل ممکن با مشتریان خود درارتباط باشند.

ریزترین اطلاعات مرتبط با درآمد و هزینه را در لحظه دراختیار داشته باشند.

اعتبارسنجی مشتریان را درکوتاه ترین زمان انجام بدهند.

خدماتی که بصورت نقدی و غیرنقدی انجام شده است را به راحتی تفکیک کنند.

به ملزوات مصرفی و دارایی های مختلف نظارت و کنترل داشته باشند.

به راحتی پرسنل و نیروی کار خود را مدیریت کنند.

چرا  پارسان

کادر اجرایی ،متخصصان و کارشناسان شرکت (دانش بنیان) راهکار های نرم افزاری پارسان در حوزه نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی بیش از ۲۰ سال تجربه مفید داشته و این تجربه برگرفته از فعالیت های مستقیم اجرایی در صنایع مختلف تولیدی ،خدماتی ،پیمانکاری و بازرگانی با اندازه های متوسط و بزرگ به دست آمده است .شرکت دانش بنیان پارسان با تکیه بر متخصصان جوان و با انگیزه خود،سعی در طراحی و ارائه کاربردی ترین راهکارهایی که متناسب با نیازهای سازمان شما باشد دارد.

  • بیش از دودهه حضور فعال
  • پشتیبانی همه روزه (حتی ایام تعطیل)
  • تکنولوژی به روز
  • متداجرا بر اساس استانداردهای جهانی

عدم محدودیت مکانی و زمانی

سیستم حسابداری پارسان تحت وب بوده و در هرزمان و مکان میتوان به آن دسترسی داشت .کافی است با استفاده از گوشی همراه یا رایانه وارد گوگل شوید و از کارکردن با زیر سیستم ها  و قابلیت های کاربردی آن  لذت ببرید.

مطابق با اخرین استاندارد های لازم الاجرای حسابداری

یکی از  چالش هایی که سازمان ها در  ارایه  گزارش های  مختلف خود به  استفاده  کنندگان برون سازمانی  با آن روبرو هستند  بحث تغییرات استاندارد های حسابداری میباشد.سیستم حسابداری پارسان  بر اساس اخرین استاندارد ها طراحی شده است و توسعه دهندگان و متخصصان مالی فعال در شرکت همواره اطلاعات خود را به روز نگه میدارند و اطلاعات به روز شده خود را به سیستم پارسان منتقل  میکنند.

منعطف و پاسخگوی نیاز های اطلاعاتی متنوع

یکی از ویژگی های دوست داشتنی سیستم حسابداری پارسان منعطف بودن آن میباشد و امکان شخصی سازی آن با توجه به ویژگی های سازمان شما وجود دارد و  در بحث تغییر قوانین از جمله تغییر قوانین کار  از انعطاف بالایی برخوردار است .همچنین به بهترین  شکل نیازهای اطلاعاتی ارگان های نظارتی از جمله سازمان  حسابرسی و سازمان امور مالیاتی را فراهم میکند و  در ایجاد کنترل های داخلی و سازو کار مالیاتی مناسب و قابل قبول کمک میکند.

چند ارزی و چند سازمانی

بسیاری از شرکت های فعال در ایران از جمله هلدینگ ها ، با توجه به گستردگی فعالیت و دارا بودن شعب مختلف عملیات مالی خود را بااستفاده از ارز های مختلف های انجام میدهند.سیستم حسابداری پارسان نه تنها عملیات تک ارزی را فراهم کرده  بلکه انجام عملیات چند ارزی را نیز فراهم نموده است.

پشتیانی به معنای واقعی

شما درهر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق سیستم پارسان  خواسته ها و مواردی که نیاز به راهنمایی دارید را ثبت کنید و  از طریق تماس تلفنی یا انواع مکاتبات ، راهکارهای  پشتیبان متخصص در هر زمینه را  دریافت کنید.برای هرکدام از راهکارهای پارسان ، تیم های تخصصی پاسخگو و متعهد وجود دارد تا  تمامی خواسته ها و نیازهای سازمان ها مورد بررسی قرار گیرد.

يکپارچگی واقعی و ذاتی

یکپارچگی ، شایدتنها عاملی باشد که سیستم  برنامه ریزی منابع  انسانی را  دلنشین و  کاربردی جلوه میدهد.اگر بصورت واقعی ، یکپارچگی ایجاد شود میتواند نتایج  بسیار زیادی را  در بر داشته  باشد.جلوگیری از دوباره كاری و تکرار در عملیات ، حذف نرم افزارهای جزيره ای ، افزايش سرعت اجرای كارها و بهبود كارايی در سازمان برخی از نتایج حاصل شده از یکپارچگی میباشند.

سایر شرکت های تحت پوشش مدیریت منابع انسانی پارسان

نام تجاری محصول پارس آپ پارسان پارسان پلاس پارسان ای آر پی
زیرسیستم
حسابداری
خزانه داری
اموال و دارایی ثابت

X

مدیریت انبار
بازرگانی داخلی
بازرگانی خارجی

X

حقوق و دستمزد
پرسنلی

X

کارگزینی

X

X

مدیریت تردد

X

اتوماسیون اداری

X

امور حمل و نقل

X

X

X

سیستم ارزی

X

خرید و تدارکات

X

X

امور مجامع

X

X

X

سهامداران

X

X

X

امور قرارداد

X

X

حقوقی

X

X

تسهیلات

X

X

X

بودجه و اعتبارات

X

X

هوش تجاری

X

X

مزائده و مناقصه

X

X

X

امور رفاهی

X

X

X

CRM

X

X

X

سنجش کیفیت

X

X

X

بهره وری

X

X

X