Slide نرم افزار حسابداری پارسان
نرم افزار حسابداری

عدم محدودیت در تعریف سطوح حساب ها

نرم افزار حسابداری پارسان با رفع محدودیت ایجاد سطوح و کدینگ باعث افزایش سرعت آنالیز حساب، محاسبه دقیق بهای تمام شده (کالا- خدمات – پروژه -محصولات) و ایجاد ارتباط دقیق و نامحدود بین سطوح معین و تفصیل میشود.شرکت های بازرگانی ،تولیدی،خدماتی و پیمانکاری متناسب با نیازهای خود میتوانند از این ویژگی استفاده کنند.باید درنظر داشت که ایجاد سطوح نامحدودباعث افزایش شفافیت و دقت محاسبات خواهدشد.

گزارش های کاربردی متنوع و متمایز

تمام قابلیت های موجود در نرم افزار تحت وب و یکپارچه مدیریت منابع سازمانی پارسان براساس چرخه حسابداری طراحی شده است به گونه ای که تمام اطلاعات خام بی معنی واردشده در هر زیرسیستم به اطلاعات معنی دار و کاربردی تبدیل خواهد شد اما علاوه بر این موضوع،بحث تنوع و تمایز در تمام گزارش های خروجی هر زیرسیستم رعایت شده است تا مدیران هربخش بتوانند آنالیزدقیقی از نحوه انجام عملیات داشته باشند.

هشدارهای سیستمی قابل فهم

هشدارهای سیستمی قابل فهم ،بازوی پشتیبانی هر نرم افزار است.هنگامیکه کاربران به راحتی بتوانند خطاهای سیستمی را تشخیص بدهند، میتوانند به راحتی نسبت به رفع خطاها اقدام کنند و دیگر نیازی به صرف زمان برای برقراری ارتباط با پشتیبانی نرم افزار نیست.متخصصان و برنامه نویسان نرم افزار حسابداری تحت وب پارسان تا حد امکان بحث ساده سازی هشدارهای سیستمی را در دستور کار خود قرار داده اند.

ارتباط در لحظه با تمام زیرسیستم های مرتبط با حسابداری

نرم افزار حسابداری به منزله ی هسته اصلی تلقی میشود که با بسیاری از زیرسیستم ها از جمله زیرسیستم های خزانه داری، خرید و فروش در ارتباط میباشد.هر رویدادی که از دیدگاه حسابداری نیاز به ثبت داشته باشد فارغ از این که مرتبط با  کدام زیرسیستم میباشد باید در نرم افزار حسابداری ثبت و برای آن سند صادر شود.این ارتباط در لحظه که بین نرم افزار حسابداری و سایر زیرسیستم ها ایجادشده باعث افزایش سرعت، دقت و شفافیت میشود.

دسترسی به ریز اطلاعات حساب ها در تمام سطوح

این که بتوان به ریز اطلاعات حساب ها اعم از گروه حساب، حساب کل، حساب معین و حساب تفضیل دسترسی داشت، میتواند جذاب باشد اما اینکه در لحظه و همزمان بتوان به همه ریزاطلاعات حساب ها از گروه حساب تا تفصیل ها دسترسی داشت قطعا چشم هر کاربری را خیره میکند. نرم افزار حسابداری تحت وب پارسان این امکان را بوجود آورده است تا همه کاربران بتوانند به راحتی هرچه تمام تر در کمترین زمان به اطلاعات دسترسی داشته باشند.

کنترل حساب های خلاف ماهیت و سند خلاف آرتیکل

بسیاری از مواقع به دلیل خطای نیروی انسانی ممکن است اعداد و ارقام به اشتباه وارد شده باشند و حتی پرسنل بخش مالی، اسنادی را صادر کنند که اصلا با آرتیکل تایید شده و درست آن در تضاد باشد. این اتفاقات در پایان دوره مالی بسیار مشکل ساز خواهد شد اما نرم افزار حسابداری تحت وب پارسان این امکان را بوجود آورده است تا به راحتی به این رویداد ها دسترسی داشته باشید و نسبت به اصلاح آن ها اقدام کنید.

صدور سند حسابداری،اصلاحی و تجمیعی در سریع ترین زمان

در این که هر نرم افزار حسابداری باید سند تجمیعی و اصلاحی را به ساده ترین شکل در اختیار کابران قرار دهد اصلا شکی نیست اما زمانی که بحث روی زمان باشد نرم افزار حسابداری تحت وب پارسان توانسته با استفاده از طراحی مدرن و به روز ،صدور اسناد حسابداری مختلف،اسناد اصلاحی و تجمیعی را درکمترین زمان ممکن ایجاد و خیال کاربران را ازاین بابت راحت کند.صدور سند حسابداری راحت و صدورسنداصلاحی راحت تر .

بستن حسابها،سند اختتامیه و افتتاحیه بصورت اتوماتیک

شاید بتوان گفت پایان کار هر تیم حسابداری در آخرسال، تراز بودن سنداختتامیه و به تبع آن سند افتتاحیه میباشد.بطور کلی عملیات بستن حساب های موقت و دائم در آخرسال از اهمیت بالایی برخوردار است که مجموعه ای از عملیات های مختلف میشود که توسط تیم حسابداری انجام میشود.اما سوالی که بوجود می آید این است که میتوان بصورت اتوماتیک و بدون دردسر این عملیات را انجام داد؟جواب پارسان به شما بلی است.

وجود کلیدهای میانبر،سبد اسناد پرکاربرد

رویدادهای تکراری  در سازمان ها بوجود می آید که ثبت این اسناد در دفاتر مختلف ، حسابداران را  بامشکل روبرو میسازد. نرم افزار حسابداری پارسان این امکان را بوجود آورده است تا برای انجام عملیات پرکاربرد از کلیدهای میانبر استفاده کنید و همچنین به اسناد پرکاربرد خود از قسمت سبد اسناد دسترسی داشته باشید .استفاده از کلیدهای میانبر و سبداسنادپرکاربرد سرعت عملیات حسابداری را بطور چشم گیری افزایش میدهد.

سایر ویژگی ها

ویژگی های کاربردی سیستم حسابداری پارسان

اطلاعات پایه

تنظیم طول كدينگ حساب ها توسط كاربر

تعريف تعداد سطوح نامحدود تفصیلی

تعريف تعداد نامحدود سرگروه تفصیلی

تنظیم ساختار كدينگ بر اساس نیاز سازمان

عملیات اصلی

تنظیم كنترل های داخلی بر روی كدينگ

تنظیم ارتباط گروه های تفصیلی به هر معین در سطوح دلخواه

تعريف حساب تفصیلی يکتا با امکان گزارش در سطوح مختلف

اختصاص شماره ملی و كد اقتصادی به سرفصل تفصیلی

اختصاص پارامترهای مختلف برای هر معین در تنظیم اسناد حسابداری

بستن حساب های افتتاحیه و اختتامیه به صورت خودكار

امکان صدور سند حسابداری در حالت های مختلف

امکان بارگذاری فايل اكسل اسناد حسابدار ی

هشدار خلاف ماهیت حساب در هنگام صدور سند

امکان استفاده از كلید های میانبر در هنگام صدور سند

انجام عملیات تطبیق حساب ها

فرآيند تايید و بررسی اسناد

قابلیت مرتب سازی، ادغام و كپی اسناد حسابداری

سبد ارتیکل؛ كپی ارتیکل های اسناد برای بار بارگذاری در سند جديد

كارتابل حسابداری

گزارش های اصلی

گزارش صورت های مالی(ترازنامه و سود و زيان)

گزارش مرور ماتريسی حساب ها

گزارش گردش حساب در سطح معین و تفصیلی

ترازهای آزمايشی چهار، شش و هشت ستونی

مرور حساب ها به صورت خطی تا سند و امکان ويرايش اسناد

قابلیت تنظیم و ارائه ی گزارش ارزش افزوده و گزارش فصلی

گزارش نموداری تحلیلی مقداری حساب ها به صورت خطی و ستونی

گزارشات جامع حسابداری

امکان گزارش گیری از سالهای مالی مختلف به صورت همزمان 

برای آموزش و مشاوره رایگان همین الان فرم زیر رو پر کن!

درخواست دمو

از سال 1380

سابقه

شرکت راهکارهای نرم افزاری پارسان (دانش بنیان) پس از 20 سال سابقه ی حضور فعال و اثربخش در حوزه فناوری اطلاعات، توانسته است برای انواع کسب و کارها با هراندازه ای که هستند راهکارهای نرم افزاری ارائه دهد و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در ارائه نرم افزار مدیریت منابع سازمانی قدم در مسیر بلوغ و تعالی بردارد. این راهکارها در قالب نرم افزارهای یکپارچه ی  Parsup – Parsan – Parsan+ – parsanerp برای انواع شرکت های تجاری ،اصناف مختلف و کسب و کارهای فعال با هراندازه ای که هستند در بستر وب ارائه شده است.

از سال 1380
حتی ایام تعطیل

پشتیبانی

یکی از مزیت های اصلی شرکت پارسان، استفاده از تیم های تخصصی مسئولیت پذیر و پاسخگو برای هرکدام از راهکارهای مدیریت مالی و حسابداری – مدیریت منابع انسانی – مدیریت زنجیره تامین و مدیریت پشتیبانی اداری میباشد که همه روزه حتی در ایام تعطیل پاسخگوی کاربران محترم میباشند. همچنین شما درهر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق نرم افزار یکپارچه و تحت وب پارسان خواسته ها و مواردی که نیاز به راهنمایی دارید را ثبت کنید و از طریق تماس تلفنی یا انواع مکاتبات، راهکارهای  پشتیبان متخصص در هر زمینه را دریافت کنید.

حتی ایام تعطیل
استاندارد جهانی

متد اجرا

همواره شناسایی نیازهای شرکت های تجاری و کسب وکارهای متمایز برای کارشناسان شرکت دانش بنیان پارسان، بااهمیت و در دستور کارقرارگرفته است. اعضا و مدیران تیم های تخصصی پشتیبانی ،تولید و مهندسی فروش علاوه بر برگزاری جلسات متنوع، دائما با یکدیگر درارتباط بوده اند تا به بهترین شکل بتوان نیازمندی های مشتریان، شناسایی، اولویت بندی و رفع شود و درهمین مسیر از روش اسکرام استفاده شده است.همچنین برای مدیریت و کنترل فرآیندها، مدیریت تست های مختلف و مدیریت بروزرسانی وتوسعه از پیشرفته ترین نرم افزارها استفاده شده است

استاندارد جهانی
بروز

تکنولوژی

متخصصان شرکت دانش بنیان پارسان ، بابهره گیری از به روزترین و خاص ترین زبان ها و متدهای برنامه نویسی ،پایگاه اطلاعات مستحکم و مهندسی نرم افزاری همواره در مسیرپیشرفت و توسعه قدم نهاده اند.همین امر موجب شده است تا در راهکارهای نرم افزاری پارسان علاوه بر طراحی دربستر وب، مواردی همچون رعایت پروتکل های امنیتی، توسعه پذیری، زیبایی و جذابیت، مقیاس پذیری نامحدود قابل رویت باشد و زیر چتر همین ویژگی بتوان اهدافی همچون :کاهش هزینه ها، کارایی بیشتر و افزایش سرعت فرآیند را درنظرداشت.

بروز
سایر ویژگی ها

ویژگی های عملیاتی پارسان

  • پوشش سازمان چندشرکتی (هلدینگ) و چند ارزی
  • عدم محدودیت زمانی و مکانی (تحت وب)
  • یکپارچگی ذاتی و واقعی در کل سیستم
  • مطابق با آخرین تغییرات استاندارهای حسابداری
  • مطابق با آخرین تغییرات قوانین مالیاتی و قوانین کار
  • تقویت کنترل داخلی موثر مدنظر حسابرسان مستقل
  • نسخه های متفاوت و پویا با قیمت های منطقی
  • وجود تیم مشاوران خبره برای انواع کسب و کار

زیر سیستم های تحت وب و یکپارچه مرتبط با حسابداری پارسان