#باهم_سازمان_بهتری_بسازیم
بزرگترين توانايي، قابل اعتماد بودن است
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

شریک تجاری پارسان باشید!

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

شریک تجاری پارسان باشید!

نرم افزار های پارسان ، راهکار تمام کسب و کارها

راهکاری کامل برای مدیریت اطلاعات مشتریان و ثبت عملیات مختلف خرید و فروش مطابق با فرآیندهای سازمان به همراه گزارش های متنوع خرید، فروش، فصلی و ارزش افزوده

راهکاری مطمئن برای مدیریت انبارها و کنترل موجودی به صورت کاملا تحت وب. از هر نقطه و هرکدان از انبارها به صورت کاملا آنلاین ارتباط مستقیم و در لحظه خواهید داشت

راهکاری برای ثبت اطلاعات و آیتم های مختلف تاثیرگذار روی حقوق پرسنل و در ادامه محاسبه حقوق و دستمزد پرداختنی بر اساس قوانین بیمه، مالیات و شرایط شغلی پرسنل

راهکار کامل مدیریت ورود و خروج، ماموریت ها و مرخصی ها به صورت سیستمی و در نهایت ارائه اطلاعات لازم به سایر سیستمها برای محاسبه اضافات و کسورات فیش حقوقی

نرم افزار حسابداری تحت وب پارسان

نرم افزار حسابداری تحت وب پارسان یک نقطه درجهت تجمیع تاثیرات مالی سایر زیر سیستمها می باشد.

در این زیر سیستم همه اسناد حسابداری براساس شابلونهای صدور اسناد و بر پایه درخت حساب تعریف شده است و به صورت  هوشمند و خودکار صادر می گردد. و با استفاده از این  زیر سیستم ، تجمیع اسناد حسابداری و ارائه  گزارشات مالی و حسابرسی انجام می گیرد . این نرم افزار به عنوان قلب  یک سیستم ERP عمل کرده و اطلاعات لازم  برای تصمیمات مدیریتی را فراهم  می آورد . این سیستم  به صورت کاملا” یکپارچه  با سایر  زیر سیستمهای موجود در ارتباط  می باشد.

نرم افزار اموال و دارایی ثابت

استاندارد حسابداری شماره 11 با عنوان داراییهای ثابت مشهود (اموال) تبیین شده است. هدف اصلی از طراحی این نرم افزار ارائه ابزاری است برای تولید اطلاعات لازم برای ارائه صورتهای مالی، محاسبه میزان دارایی، تعیین مبالغ دفتری و در ادامه موضوعات مربوط به محاسبه هزینه استهلاک می باشد. این موضوع یکی از موارد مهم در تهیه صورتهای مالی می باشد که اطلاعات کاملی را در اختیار استفاده کنندگان این صورتهای مالی قرار می دهد. با توجه به پیچیدگی های این استاندارد، استفاده از یک نرم افزار کامل و جامع جهت تولید و جمع آوری این اطلاعات بسیار مورد نیاز است . .

نرم افزار مالی حسابداری تحت وب پارسان

نرم افزار حسابداری تحت وب پارسان یک نقطه  برای تجمیع تاثیرات مالی سایر زیر سیستمها می باشد.

در این زیر سیستم همه اسناد حسابداری براساس شابلونهای صدور اسناد و بر پایه درفت حساب تعریف شده بصورت  هوشمند و خودکار صادر می شود. و با استفاده از این  زیر سیستم ، تجمیع اسناد حسابداری و ارائه  گزارشات مالی و حسابرسی انجام می گیرد . این نرم افزار بعنوان قلب  یک سیستم ERP عمل کرده و اطلاعات لازم  برای تصمیمات مدیریتی را فراهم  می کند. این سیستم  بصورت کاملا” یکپارچه  با سایر  زیر سیستمهای موجود در ارتباط  می باشد.

نرم افزار اموال و دارایی ثابت

استاندارد حسابداری شماره 11 با عنوان داراییهای ثابت مشهود (اموال) تبیین شده است. هدف اصلی از طراحی این نرم افزار ارائه ابزاری است برای تولید اطلاعات لازم برای ارائه صورتهای مالی، محاسبه میزان دارایی، تعیین مبالغ دفتری و در ادامه موضوعات مربوط به محاسبه هزینه استهلاک میباشد. این موضوع یکی از موارد مهم در تهیه صورتهای مالی میباشد که اطلاعات کاملی را در اختیار استفاده کنندگان این صورتهای مالی قرار میدهد. با توجه به پیچیدگی های این استاندارد استفاده از یک نرم افزار کامل و جامع برای تولید و جمع آوری این اطلاعات لازم میباشد.

سفارشی سازی

با توجه  به بالا رفتن سطح بلوغ سازمانی شرکتهای متوسط و بزرگ امکان ارائه خدمتی که دقیقا معادل  و مطابق نیاز  ایشان باشد ، مستلزم ایجاد برخی تغییرات  در نرم افزار است . بسیاری از این نیازها از طریق امکانات موجود در خود نرم افزار قابل برآورده شدن است .اما برخی  از این نیازها احتمالا” بایستی از طریق تغییرات  در نرم افزار ایجاد شود ، با توجه  به اینکه پارسان عملا” فروش پکیج نرم افزار های موجود را در دستور کار ندارد این امکان وجود دارد که با توجه  به تحلیل های انجام شده و نیاز مشتری اقداماتی در زمینه متناسب سازی نرم افزار  صورت پذیرد .

حس خوب اعتماد

حداکثر امنیت

مبحث امنیت در موضوعات مربوط به تکنولوژی و نرم افزارهای کاربردی یکی از مهمترین آیتم ها در استفاده از نرم افزار می باشد. موضوع امنیت زمانی دارای اهمیت بیشتری می گردد که نرم افزار به صورت گسترده و در تمام فرآیندهای موجود در یک سازمان مورد استفاده قرارگیرد. در مجموعه نرم افزارهای یکپارچه (ERP) تمام اطلاعات یک سازمان در یک نرم افزار جمع آوری می شود و در عصر ارتباطات می بایست امنیت این اطلاعات به صورت حداکثری و تضمین شده باشد. نرم افزار ERP پارسان کلیه اقدامات لازم و کافی را درجهت فراهم آوردن این امنیت انجام داده است تا حس خوب اعتماد در استفاده کنندگان این نرم افزار ایجاد گردد.

نرم افزار بازرگانی تحت وب پارسان

یکی از زیر سیستمهای  اصلی  و مورد استفاده  برای همه مجموعه ها زیر سیستمهای بازرگانی می باشد . جهت پاسخگویی به نیاز های این شرکتها ، شرکت پارسان  زیر سیستم  بازرگانی داخلی  و بازرگانی خارجی را در سبد محصولات  خود قرار داده است که هر کدام  از این زیر سیستمها با داشتن  ارتباط با سایر زیر سیستمهای پارسان  پوشش فرآیندی حداکثری را به وجود آورده است .

نرم افزار بازرگانی خارجی پارسان

این نرم افزار پاسخی است برای نیاز شرکتهایی که دارای فرآیند واردات یا صادرات  می باشند. پوشش فرآیندی کامل ،ارتباط وب سرویس با برخی از سامانه های مدیریتی و سیستم  کاملا” کارتابلی  این امکان  را فراهم  می کند که هر واحد بسته به شرح  وظایف خود دسترسی به کارتابل خود را خواهند داشت  ، استفاده از ارزهای مختلف و تعاریف  داینامیک پایه پاسخگوی نیازهای خاص هر سازمان می باشد. این  زیر سیستم  نیز به صورت  کاملا” یکپارچه با سایر زیر سیستمهای نرم افزار در ارتباط می باشد .

نرم افزار بازرگانی داخلی پارسان

این نرم افزار که به گویش برخی از تولید کنندگان  نرم افزار، به نام نرم افزار خرید و فروش نیز شناخته  می شود،  به صورت کاملا” فرآیندی و کارتابلی در پارسان  تحلیل و تولید شده است . این نرم افزار  کاملا” به صورت  یکپارچه  با زیر سیستمهای حسابداری، دریافت و پرداخت ، بازرگانی خارجی و مدیریت انبارها در ارتباط می باشد و با استفاده از امکانات  موجود در این زیر سیستم شرکتها و موسسات بزرگ و متوسط می توانند فرآیندهای تصویب شده و تثبیت شده فرد را عینا” به صورت نرم افزاری در اختیار داشته باشند . .

ارائه دمو و مشاوره کاملا رایگان

یکپارچه مدیریت کنید

نرم افزار های مدیریت تحت وب پارسان

ابزار های ویژه پارسان

BPMS

مدیریت فرآیند کسب و کار

BI

هوش تجاری

Cloud

راهکار ابری پارسان

راهکارهای سازمانی پارسان

پوشش حداکثری برای فرآیندهای خرید و فروش، انبارداری، صادرات، واردات و پرداخت ارزی

پوشش حداکثری برای فرِآیندهای حسابداری، خزانه داری، اموال و بودجه و اعتبارات

پوشش حداکثری برای فرآیندهای حقوق و دستمزد، کارگزینی، پرسنلی، تردد، ارزیابی عملکرد و رفاهی

پوشش حداکثری برای فرآیندهای مربوط به پشتیبانی، اتوماسیون اداری، خرید و تدارکات، حقوقی و قراردادها

پشتیبانی منحصر به فرد پارسان

مهمترین دغدغه استفاده کنندگان نرم افزار پس از خرید و استقرار یک سیستم نرم افزاری موضوع کیفیت خدمات پشتیبانی آن شرکت میباشد. اینکه یک شرکت تولید کننده نرم افزار بتواند خدمات پشتیبانی مناسبی ارائه کند ریسک های یک پروژه را به اندازه زیادی کاهش میدهد. شرکت راهکارهای نرم افزاری پارسان امکان ارائه خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته فراهم کرده است و قصد دارد که با ارائه پشتیبانی مناسب و درخور نام پارسان خیال استفاده کنندگان نرم افزار را از بابت این موضوع راحت کند. فقط با تجربه خدمات پشتیبانی پارسان میتوانید تفاوت در ارائه خدمات را احساس کنید.

کافه دانش پارسان

حسابداری مالیاتی چیست؟ کاربرد آن و 10 مورد از وظایف حسابدار مالیاتی

حسابداری انبار چیست؟ صفر تا صد حسابداری انبار

بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین

کدینگ حسابداری چیست؟ انواع و مراحل آن

10 تا از پرکاربردترین و بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی و فروشگاهی

درخواست سریع مشاوره رایگان

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کردند

برترین شرکت ارائه دهنده نرم افزار بازرگانی

نتیجه استقرار راهکار یکپارچه سازمانی پارسان در بزرگترین شرکت بازرگانی ایران

پشتیبانی 24/7

24 ساعت ، 7 روز هفته

مشاوره خرید

کاملا رایگان

تلفن تماس