مدیریت منابع سازمانی با سیستم ها و نرم افزارهای ERP

در هر زمان از کسب و کار خود بینش واقعی بدست آورید و روشهای جدیدی را برای بهینه سازی فرایندهای تجاری با راه حلهای ERP کشف کنید.

مشاوره رایگان

راهکار نرم افزاری پارسان برای سازمان های بخش کشاورزی

امروزه با فراگیر شدن سیستم های اطلاعاتی و تنوع کسب و کارها، نیاز به وجود سیستم هایی برای کنترل و مدیریت بخش های مختلف سازمان بیش از پیش احساس می شود.

مشاوره رایگان
پارسان
پارسان

آموزش های رایگان پارسانبیشتر

ایده های فوق العاده برای کسب و کار شما!

آنچه که کسب و کار شما امروز و فرداها به آن نیاز دارد

شما صاحبان کسب و کارهای کوچک هر روز با این چالش ها روبرو هستید. بنابراین وقت خود را صرف نگرانی درباره استفاده از نرم افزار نکنید. با پارسان در زمان حسابداری، محاسبات حقوق و دستمزد، و خرید و فروش خود، صرفه جویی کنید.  و به جای آن امور مالی خود را کنترل نموده، تصمیمات دقیق تری در مورد آینده کسب و کار اتخاذ و فرصت های کسب درآمد بیشتر را شناسایی و برای آن برنامه ریزی کنید. وقت آن است تا زمان و تلاش خود را بر ایجاد روابط سودآور با مشتریان متمرکز کنید.

پارسان

شروعی کوچک، رویایی بزرگ

فرقی نمی کند که یک کارآفرین باشید یا در حال راه اندازی یک استارت آپ، اگر امروز روزی است که تجارت خود را شروع می کنید و رویای توسعه کسب و کار خود را در سر دارید هیچ چیز به اندازه یک راهکار نرم افزاری چابک و مقرون به صرفه، برایتان لذت بخش نخواهد بود.شما می توانید همه چیزهایی را که نیاز دارید برای اجرای یک کسب و کار موفق با پارسان بدست آورید. از جمله: برنامه ریزی کسب و کار، حسابداری، تامین مالی و وام های تجاری، خرید و فروش، تولید، حقوق کارمندان و خیلی موارد دیگر.

پارسان

شـروعـی بـرای مسیـری پـرهیجـان

رشد کسب و کار شما فقط یک هدف ارزشمند نیست. رشد کسب و کار شما یک ضرورت برای بقا کسب و کار شما و رفاه اقتصادی شما است. چه کاری می توانید انجام دهید تا آن را به نیروگاه تولید درآمد تبدیل کنید؟پارسان به شما در مراقبت از حساب های درآمدی تان کمک خواهد کرد تا همواره در مسیر رشد باشید. اگر دنبال رشد سریعتر کسب و کار خود هستید، می توانیم به شما کمک کنیم. وقتی کسب و کار شما رشد می کند نیازهای شما نیزتغییر می کند. این راهکار با کسب و کار شما رشد می کند و به شما کمک می کند تا کسب و کارتان را مدیریت کنید.

پارسان

پارسان برای کسب و کارهای بزرگ با برنامه ای جامع

آیا لازم است مدیریت کسب و کارهای بزرگ حتماً با دردسر های بزرگ همراه باشد!!

مدیریت یک شرکت نباید پیچیده باشد، در عوض باید بتوانید آنچه را که در هر نطقه از کسب و کار شما اتفاق می افتد مشاهده کنید و برای آنچه پیش رو دارید آماده شوید. با راهکار نرم افزاری مناسب شما می توانید این کار را انجام دهید.

پارسان

برخی از مشتریان ما

راهکار های تخصصی پارسان

 

راهکارهای بخش دولتی

 

 

راهکارهای بخش کشاورزی

 

 

راهکارهای پارسان دهیار

 

 

راهکارهای جامع پارسان

 

 

راهکار BI

 

 

راهکار BPMS

 

پارسان

بیشترین کارایی با صرف کمترین هزینه

اگر شما به دنبال نرم افزارهای قدرتمند و انعطاف پذیر برای کسب و کار خود هستید.اگر می خواهید کنترل بیشتری بر کسب و کار خود داشته باشید و در نهایت تصمیم های بهتری بگیرید.در عین حال قصد ندارید هزینه زیادی صرف کنید و سرعت و عملکرد نرم افزار برایتان مهم است.پارسان ابری بهترین راه حل برای شماست.
 
پارسان ابری

مارا بهتر بشناسید

پارسان با نزدیک به دو دهه فعالیت تخصصی در زمینه ارایه نرم افزارهای سازمانی توانسته است پاسخگوی نیاز بیش از ۲۰٫۰۰۰ کاربر راهکارهای سازمانی خود در سراسر ایران باشد.

آخرین نسل راهکارهای سازمانی را از پارسان بخواهید. پارسان بر اساس بهروش های آزموده شده در سازمان های ایرانی تولید و توسعه یافته است.

سیستم های خود را در حداکثر کارایی نگه دارید. ما طیف گسترده ای از خدمات را به سازمان شما ارایه می دهیم. تیم با تجربه و متخصص پارسان همواره در دسترس شماست برای ارایه خدمات مشاوره، آموزش، پشتیبانی و …

  • عضویت در شورای عالی انفورماتیک
  • تولید سیستم یکپارچه مالی و اداری تحت ویندوز(نسل اول)
  • تولید سیستم یکپارچه برنامه ریزی و کنترل تولید
  • تولید سیستم برآورد و آنالیز قیمت
  • عضویت در نظام صنفی رایانه ای کشور
  • عضویت در کنسرسیوم فن آوری اطلاعات ایران و افغانستان
  • منتخب مشاوران شرکت نوسازی صنایع ایران
  • استقرار سیستم یکپارچه مالی و اداری در بیش از ۳۰۰ شرکت
  • استقرار پروژه های تحت وب به سفارش مشتری