چرا باید پارسان ERP را انتخاب کنم؟

 چرا پارسان؟

کاهش هزینه‌ های سازمان با استفاده از راهکارهای پارسان

پارسان ERP با حذف دوباره‌کاری‌ها، خودکارسازی فرایندها، افزایش دقت محاسبات و بسیاری قابلیت‌های دیگر، به شما کمک می‌کند هزینه‌های خود را به نحوی موثر کاهش دهید.

فرآیند محوری در ERP پارسان

راهکار جامع پارسان با یکپارچه نمودن تمام فعالیت های کسب و کار و ارائه بهترین روش ها برای انجام فعالیت ها، فرهنگ سازمانی را از وظیفه محوری به سمت فرآیند محوری هدایت می کند و با سرعت بخشیدن به انجام کارها، ، پیچیدگی‌های کسب‌وکار را مدیریت می‌کند.

ساختار منعطف و پاسخگو

راهکارهای جامع پارسان ERP با بیش از ۲۸ سیستم تخصصی جهت برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمان ارایه گردیده است. وجود سیستم های تخصصی و انعطاف ذاتی این راهکار در تعریف فرآیندهای کسب و کار و مدل های مدیریت اطلاعات به شما کمک می کند تا متناسب با تغییرات فضای کسب و کار، تصمیم گیری درست و به هنگام داشته باشید.

همیشه در دسترس

راهکارهای پارسان ERP تحت وب می باشند و کاربران بلافاصله پس از نصب نرم افزار می توانند امور اجرایی و کاری خود را از هر نقطه جغرافیایی و با هر دستگاهی که به شبکه متصل است، پیگیری نموده و فرآیندهای کاری را به پیش ببرند.

امنیت بالا

تنها یک بستر نرم افزاری امن، قابل اعتماد و سریع می تواند به شما آرامش خاطر دهد. پارسان با تکیه بر آخرین تکنولوژی تولید نرم افزار، زیرساخت لازم را برای آرامش خاطر شما فراهم ساخته است.

کاهش هزینه های خرید نرم افزار

۱- شما می توانید با خرید حق الامتیاز (لایسنس) کاربری نرم افزار پارسان را برای همیشه در اختیار داشته باشید و در محل کار خود نصب و بهره برداری کنید.

۲- می توانید بدون نیاز به خرید لایسنس نرم افزار و یا خرید سرور و زیر ساخت های سخت افزاری راهکارهای پارسان را در یک فضای ابری راه اندازی کنید و بسته به نیاز خود هزینه پرداخت نمایید

ارزش ویژه

افزایش کاربران نرم افزار بدون نیاز به نصب هیچ گونه برنامه جدیدی قابل انجام است. تنها کافی به یک کامپیوتر و یا هر دستگاهی که به شبکه متصل است دسترسی داشته باشید.

دانشی که حاصل ۲۰ سال حضور در عالی ترین سطوح کسب و کار های سازمانی بوده است همراه با برخورد مسئولانه و تلاش جهت پاسخ به دغدغه های موجود در کسب و کار، همچنین بهبود مستمر خدمات و قابلیت های پارسان باعث شده است تا این راهکار به عنوان محصولی دانش بنیان به تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برسد.

با استفاده از راهکارهای پارسان می توانید بی هیچ دغدغه ای نسبت به چالش های تغییر نرم افزار، به کسب و کار و سازمان خود شتاب داده و به سودآوری بیشتر برسید.