کسب و کارِ توسعه یافته و گسترده خود را بدون خطر. و بدون کاهش بهره وری مدیریت کنید

راهکاری برای سازمان های بزرگ

پارسان برای کسب و کارهای بزرگ با برنامه ای جامع

آیا لازم است مدیریت کسب و کارهای بزرگ حتماً با دردسر های بزرگ همراه باشد!!

مدیریت یک شرکت نباید پیچیده باشد، در عوض باید بتوانید آنچه را که در هر نطقه از کسب و کار شما اتفاق می افتد مشاهده کنید و برای آنچه پیش رو دارید آماده شوید. با راهکار نرم افزاری مناسب شما می توانید این کار را انجام دهید.

این یک تاکتیک راهبردی است برای مدیریت ارشد کسب و کارها:

با راهکار جامع پارسان سرعت پیاده سازی استراتژی ها و عملکرد سازمان خود را افزایش دهید.

نیازهای پیچیده سازمان خود را با راهکارهای یکپارچه و جامع پارسان ساده کنید.

راهکار جامع پارسان ERP

کسب و کارها و مشتریان شما با سرعتی حیرت آور در حال پیشرفت هستند. همانطور که فناوری دیجیتال پی در پی در حال درنوردیدن مرزهای علمی است، تاثیرات شگرفی در قواعد کسب و کار ایجاد کرده است. از همین روی برای ماندن در رقابت نیاز به راهکارهای نوین برای مدیریت منابع سازمانی بیش از پیش حس می شود. منابعی که بسیار با ارزش هستند و به سختی به دست آمده اند. راهکار جامع پارسان با نام Parsan ERP برای مدیریت بهتر منابع سازمانی در اختیار شماست.

Enterprise Resource Planning

راهکار جامع پارسان مجموعه ای از سیستم های مختلف نرم افزاری در حوزه های مالی، منابع انسانی، زنجیره تامین، تولید، بازرگانی و  شبکه توزیع، پشتیبانی و اداری، بودجه و تشکیلات و … است که بصورت جامع، یکپارچه و فرآیند گرا برای کلیه شرکتها و سازمان‌های بزرگ و نهادهای دولتی با توجه به شرایط فعالیت ها و شناخت نیازهای این دسته از سازمان‌ ها طراحی و تولید شده است. Parsan ERP خدمات و راهکارهای مناسبی را برای رسیدن سازمان های بزرگ به اهداف متعالی خویش فراهم کرده است.

این راه حل کاملاً انعطاف پذیر، فرآیندگرا و اطلاعات محور بوده و شامل کلیه فعالیت‌ها و فرآیندهای اصلی و مؤثر در ایجاد ارزش افزوده سازمان است.

از جمله نیازهای کسب و کارهایی که دارای پراکندگی جغرافیایی هستند، نیاز به دسترسی به اطلاعات، گزارشات و ثبت عملکرد ها می باشد. پارسان در پاسخ به این نیاز به صورت کاملاً تحت وب طراحی و تولید شده است.

 

پارسان جامع چه قابلیت هایی دارد؟

  • افزایش کنترل ، نظارت و دقت در عملیات اجرایی، با پیاده سازی کنترل های داخلی سیستمی.
  • تصمیم گیری دقیق  به موقع و در لحظه، با استفاده از امکان ثبت وقایع و گزارشات متنوع که به صورت آنلاین از هر نقطه ای از جهان قابل انجام می باشد.
  • امکان پیگیری و کنترل سیستماتیک عملکردها و عملیات واقع شده در سطح کسب و کار.
  • تسهیل و تسریع شدن اجرای عملیات به واسطه یکپارچگی سیستم ها و اتوماتیک شدن فرآیندها.

اگر به دنبال راهی برای غلبه بر چالش های روزمره سازمانتان هستید از ما مشاوره بگیرید برای شما راهکاری ویژه داریم.

راهکار مدیریت مالی و حسابداری

براساس اطلاعات حسابداری دقیق، صحیح و به موقع تصمیم‌گیری کنید تا در فضا کسب و کار سال به سال توان مالی خود را افزایش دهید!

راهکار مدیریت زنجیره تامین

با سرعت بیشتری به تقاضای مشتری پاسخ دهید ( فرایند برنامه ریزی، اجرا و کنترل عملیات مرتبط با زنجیره تامین در بهینه‌ترین حالت ممکن)

راهکار مدیریت جامع سرمایه انسانی

استفاده حداکثری از پتانسیل های منابع انسانی برای برتری کسب و کار

راهکار مدیریت پشتیبانی و اداری

نگهداری سیستمی مشخصات و سوابق نامه های سازمان، امور مرتبط با تسهیلات و مراحل پرداخت و محاسبات مربوطه و سازمان سبز (بدون کاغذ) می تواند انتخاب مناسبی برای مدیران سازمانها باشد.

راهکار شرکتهای سهامی

به بهترین نحو، در کوتاه ترین زمان و راحت ترین شکل ارزش ذاتی سهام را ثبت، محاسبه و در اختیار سهامدار قرار دهید تا باعث اعتمادسازی و رضایت صاحبان سهام شوید .

راهکار هوش تجاری پارسان

از سیستم هوش تجاری (Business Intelligence) برای از بین بردن حدس و گمان ها، نظارت بر شاخص های کلیدی و به دست آوردن اطلاعات ارزشمند از رفتار مشتریان استفاده کنید.

راهکار ابری پارسان

راهکارهای مبتنی بر فناوری ابر پارسان (Parsan Cloud) صرف نظر از اندازه کسب و کار شما امکان می دهند چابک تر و کم هزینه تر با چالش های تفییر نرم افزار رو به رو شوید.