ویژگی های کلی راهکارهای نرم افزاری پارسان ERP  (ParsanERP)

معرفی پارسان

معرفی راهکارهای سازمانی پارسان ERP

راهکارهای سازمانی پارسان ERPمجموعه ای جامع، یکپارچه، و تحت وب از راهکارهای نرم افزاری مختص کسب و کارها می باشد.

راهکارهای پارسان ERP محصول “دانش بنیان” شرکت مهندسی “پارسان” می باشد و با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید گردیده، به نحوی که ضمن پوشش جنبه های مختلف هر کسب و کار و سازمانی، موجب افزایش کارایی و اثربخشی گردیده و در نهایت مدیران را جهت تصمیم گیری درست و به موقع همراهی می کند.

 سهولت دسترسی به اطلاعات در راهکار پارسان ERP

راهکارهای پارسان ERP تحت وب بوده و این امکان را برای شما فراهم میاورد تا در هر زمان و مکان به اطلاعات ارزشمندی از کسب و کارتان دسترسی داشته باشند و نگرانی بابت امنیت اطلاعات خود نداشته باشید. بر این اساس قابلیت های زیر در دسترس شما خواهند بود:

  • پوشش دهی بخش های مختلفِ سازمان های با ساختار هلدینگ در یک سامانه جامع
  • امکان حسابداری شعب به صورت آنلاین.
  • سهولت در امر پشتیبانی و استقرار سیستم.
  • امکان استفاده همزمان شعب و دفتر مرکزی از سامانه (تمامی تراکنشها بصورت برخط در سامانه ثبت می گردد).

پارسانERP  سامانه ای جامع است

راهکارهای جامع پارسان ERP با بیش از ۲۸ سیستم تخصصی جنبه های مختلف کسب و کار و سازمان را پوشش می دهند و به مدیران بینش اطلاعاتی جدیدی عرضه می کنند.

یکپارچگی اطلاعات در راهکارهای پارسان ERP

معماری مدرن و ساختار یکپارچه راهکارهای پارسان همزمان چابکی و انعطاف را برای کسب و کار به ارمغان می آورند.

با بهره گیری از پارسان کسب و کارها و سازمان ها می توانند واکنش سریع تر و مناسب تری نسبت به تغییرات فضای کسب وکار داشته باشند. که این موضوع نیازی حیاتی برای کسب و کارهای امروزی به شمار می رود.

آسودگی خاطر با راهکارهای پارسان ERP

خدمات پشتیبانی و استقرار راهکارهای پارسان با بهره مندی از متدلوژی روز دنیا ارایه می گردد. برای بهره مندی کسب و کار و سازمان شما از خدمات باکیفیت و Best Practice  های آزموده شده در کنار شما هستیم.

مشتریان و کاربران محصولات پارسان ERP

مشتریان این محصول طیف گسترده ای از سازمان ها، نهادها، ارگان ها، شرکت ها و کسب و کارهای دولتی و خصوصی در ابعاد مختلف، از استارت آپ ها تا سازمان های بسیار بزرگ را در بر می گیرد.

هوشمندی کسب و کار، خلق فرصت های جدید، افزایش بهره وری و پیشگیری از تحمیل هزینه های پنهان سازمانی نتیجه استفاده سازمان ها از راهکارهای نرم افزاری پارسان ERP می باشد. سازمانهایی که به درستی دریافته اند در شرایط اقتصادی کنونی، ضمن پذیرش کاهش سود تولیدات و خدمات، رقابت بسیار جدی تر از گذشته بوده و معادله برد و باخت پیچیده تر از گذشته شده است.

#چالش_تغییر_نرم افزار

نگرانی جدی و به حق اکثر سازمانها و شرکت های ایرانی، عبور کم هزینه و کم ریسک از چالش تغییر نرم افزار و دریافت خدمات به موقع و با کیفیت پس از استقرار راهکارهای سازمانی خود می باشد، آنچنانکه ترس از مخاطرات یاد شده موجب مشکلات متعدد در سازمانها و شرکت ها شده است.

رضایتمندی، کارایی وآرامش خاطر بیش از بیست هزار کاربر پارسان حاصل اعتماد کاربران، تجربه کارشناسان، و باور رشد و تعالی مشتریان این محصول می باشد، شاخص هایی که بیش از گذشته سازمانهای ایرانی به دنبال رسیدن به آنها هستند.

مجموعه راهکارهای یکپارچه پارسان پاسخ به دغدغه هایی است که در طی بیست سال گذشته از مدیران سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک شنیده ایم، حاصل تجربه های اجرایی در سازمان هایی است که چالش تغییر نرم افزار را با همراهی ما پشت سر گذاشته اند.

پذیرش صادقانه شکست های گذشته، برخورد مسئولانه و تلاش جهت بهبود مستمر خدمات باعث شده است که امروز بتوانیم همراه با مشتریان خود با اطمینان از دشواری های چالش تغییر نرم افزار گذر کنیم.